Предмет: Физика, автор: hzryxvspr2

Скільки часу тривав електроліз, якщо при силі струму 500 А на катоді виділилося 1,8 кг алюмінію?

Запиши лише числове значення відповіді у одиницях вимірювання СІ, заокругливши до цілого.

електрохімічний еквівалент алюмінію=0.093*10^(-6)

Ответы

Автор ответа: 1Manka1
0
Дано:
І=500А
m=1,8кг
k=0,093*10-⁶кг/Кл
Знайти:
t-?
m=klt→t=m/(kl)=1,8/(0,093*10-⁶*500)=38710с

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: v45821167
Предмет: Алгебра, автор: matylanasta
Предмет: Английский язык, автор: nurimbetovaozada