Предмет: Українська мова, автор: momokohiakushiki

БУДЬ ЛАСКА!!! ЦЕ СРОЧНО!! ДАМ 100 БАЛІВ
Напиши подяку організаторам етнофестивалю від свого
імені.

Ответы

Автор ответа: irasimora00
1

Ответ:

Шановні організатори етнофестивалю,

З великим задоволенням хочу висловити щиру подяку вам від свого імені за неймовірно чудовий та незабутній досвід, який я отримав/отримала на вашому захоплюючому етнофестивалі. Ваші зусилля, праця та талант зробили цей фестиваль неперевершеним і запам'ятовуваним для всіх учасників та глядачів.

Я вдячний/вдячна вам за велику увагу до деталей, за цікаву та різноманітну програму, яка заповнила наші дні незабутніми враженнями. Ви зуміли створити атмосферу тепла, дружби та культурного розмаїття, де кожен з нас міг знайти щось особливе та неповторне.

Також, хочу висловити велику вдячність вашій команді за професіоналізм та відданість своїй справі. Ваша енергія та ентузіазм передалися насолодувачам, створюючи неповторний колорит цього заходу.

Дякую вам ще раз за незабутні враження, нові знайомства та неперевершений досвід. Ваш етнофестиваль залишиться у моєму серці на довгий час. Бажаю вам подальших успіхів у розвитку цього захоплюючого проекту та натхнення у всіх вашіх майбутніх зусиллях.

З найщирішою вдячністю,

[Ваше ім'я]

Объяснение:


irasimora00: спасибо!
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: mashulakas
Предмет: Українська література, автор: tetanaignateva2
9. Виконати завдання. Вправа 1. Прочитайте словосполучення, виправте помилки, запишіть правильно. Довести для відома, виділити кошти для підручників, дякуючи підтримці, проректор по науковій роботі, пожиточний мінімум, відстаючі студенти, займатися своєю справою, курси по вивченню української мови. Стилі та жанри української літературної мови. Основні ознаки стилів сучасної української літературної мови. Вправа 2. Прочитайте подані тексти. Визначте, до якого стилю належить кожен із них. Відповідь обґрунтуйте. Назвіть найголовніші ознаки офіційно-ділового стилю. А. Історичне оповідання (новела, художній нарис) — це твір, написаний письменником про події, що відбувалися до його народження... Найхарактерніший тип історичного оповідання, так зване житіє — художньо написана біографія чи святого, чи іншого історичного діяча, котрого також причислено до лику святих. Житіє як художня форма витворилася ще в часи Київської Русі, а з авторів, котрі культивували цей піджанр, треба на­звати знаменитого Нестора-літописця (В. Шевчук). Б. Граматична категорія — це інтегральна одиниця, яка обіймає єдиним граматичним значенням декілька взаємопротиставлених і формально виражених родових значень. Так, протиставлення значень «теперішнє» — «минуле» — «майбут­нє», закріплене в певному наборі матеріально виражених афіксів, утворює категорію, а відповідно й парадигму часу. Розрізняють два типи категоріальних парадигм. Перший тип — це парадигми, в яких морфеми є носіями сем, об'єднаних родовим категоріальним значенням. У сло­в'янських мовах, і в українській зокрема, це, наприклад, парадигми особи, часу, способу, стану, частково роду та ін... До другого типу парадигм можуть бути віднесені пара­дигми відмінка, роду й числа прикметника (З підручника). В. Поміж широкою синьою биндою Дніпра та юрбою зеле­них гір побігла з Канева триверстова дорога до Шевченкової могили. Інколи в'ється дорога понад самим Дніпром, і тоді зачудоване око далеко засягає по блакитнім просторі діда Славути, що своїми ле