Предмет: История, автор: tvita1

Напишіть твір -роздум на тему "Який вплив мала діяльность братів Кирила і Мефодія на становлення слов'янської писемності"

Ответы

Автор ответа: kupcovkonstantin0
0

Ответ:

Діяльність братів Кирила і Мефодія вплинула на становлення слов'янської писемності. Ці визначні особистості не тільки створили алфавіт, який став основою для написання слов'янських мов, а й поширили його на територію багатьох країн.

Брати Кирило та Мефодій були місіонерами, які прийшли на територію Великої Моравії у IX столітті. Вони були запрошені князем Ростиславом для створення писемності слов'янською мовою, яка була необхідна для поширення християнства серед слов'янських народів. Брати створили алфавіт, який був заснований на глаголиці та грецькому алфавіті, і який став відомий як кирилиця.

Створення кирилиці було величезним кроком у розвитку слов'янської писемності. Вона стала основою для написання багатьох слов'янських мов, таких як російська, болгарська, сербська, українська та інші. Завдяки цьому слов'янські народи отримали можливість зберегти свою культуру та історію в письмовій формі.

Брати Кирило та Мефодій також поширили свою писемність на території багатьох країн. Вони відправили своїх учнів до різних регіонів, де вони вчили місцевих жителів писати слов'янською мовою. Завдяки цьому кирилиця стала широко поширеною на території Східної Європи та Балканських країн.

Таким чином, діяльність братів Кирила та Мефодія вплинула на становлення слов'янської писемності. Вони створили алфавіт, який став основою для написання багатьох слов'янських мов і поширили його на території багатьох країн. Завдяки цьому слов'янські народи отримали можливість зберегти свою культуру та історію в письмовій формі, що відіграло важливу роль у їх розвитку та збереженні національної ідентичності.

Похожие вопросы
Предмет: Оʻzbek tili, автор: gulbahorturkulova
Предмет: История, автор: slavikmoroz200305
ТЕМАТИЧНА КОНТРОЛЬНА РОБОТА №1 ​​​​​ ВАРІАНТ 1 1. Виберіть рядок, у якому названо всі губернії, що входили до складу Малоросійського генерал – губернаторства. А. Катеринославська, Херсонська, Таврійська Б.Полтавська, Чернігівська, Харківська. В. Київська, Подільська, Волинська. 2. У якому місті засновано 1 університет європейського зразка в підросійській Україні? А. Київ​​​ Б. Харків В. Новгород –Сіверський В. Катеринослав 3. Про який з етапів національного відродження йдеться? Лідери національного руху на підставі зібраного етнографічного й фольклорного матеріалу доводять існування оригінальної народної культури та культурних відмінностей, що відрізняють український народ від інших. А. етнографічний​Б. академічний​В. політичний 4. Доповніть твердження. Козаки Задунайської Січі_______________ ​А. зверталися до царського уряду з проханням оселитися між Південним Бугом і Дністром. ​Б. за наказом султана брали участь у воєнних походах турецької армії на Балканах ​В. освоювали незаселенні землі та захищали південні рубежі Російської імперії 5. Сільське господарство підросійської України в пер. пол. 19 ст. розвивалося шляхом ​А. припливом найманих сільськогосподарських робітників ​Б. розширення посівних площ і посилення панщини ​В. широкого застосування машин і нового інвентаря 6. Розташуйте в хронологічній послідовності. ​А. відкриття університету в Харкові ​Б. діяльність укр.. дворян – автономістів у Новгород – Сіверському ​В. діяльність Кирило-Мефодіївського братства 7. У якому рядку всі слова стосуються «Енеїди» І. Котляревського? ​А. енциклопедія українознавства, М. Парпура, церковнослов’янська мова, поема Вергілія ​Б. пам'ять про козацтво, нова укр..література, звичаї та побут українців ​В. сучасна українська літературна мова, козацьке товариство, харківські романтики. 8. Про яке місто йдеться у фрагменті джерела ? ​«..До пристані 1837 р. причалило 650 суден, з яких половина були італійські. За ними чисельно найсильніші ​були англійські та грець
Предмет: Английский язык, автор: dinatereshchenko28