Предмет: Физика, автор: wyrtels77

помогите пж
R=40 Ом
V1=50 Гц
Z1=5,0 Ом
V2=150 Гц
найти
Z2-?

Приложения:

Ответы

Автор ответа: 09s9
0

Ответ:

Ми можемо використати формулу для розрахунку імпедансу:

Z = V / I

де Z - імпеданс, V - напруга, I - струм.

З першого рівняння, що описує коло, ми можемо знайти струм:

I = V1 / Z1

I = 50 / 5 = 10 А

За другим рівнянням, що описує коло, ми можемо знайти імпеданс:

Z2 = V2 / I

Z2 = 150 / 10 = 15 Ом

Тому, імпеданс Z2 дорівнює 15 Ом.

Похожие вопросы