Предмет: География,
автор: mitosopzoreslav
На певному ділянці річки виміряли ширину річки, яка становить 8 метрів, та швидкість руху води, яка дорівнює 0,5 м/с. Глибина річки на цій ділянці становить 3 метри.
Знайти:
Витрату води річки на даній ділянці у кубічних метрах на секунду
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Щоб знайти витрату води річки на даній ділянці у кубічних метрах на секунду, потрібно помножити площу поперечного перерізу річки на швидкість руху води.
Площа поперечного перерізу річки може бути знайдена множенням ширини річки на її глибину. У даному випадку, ширина річки дорівнює 8 метрам, а глибина - 3 метри. Тому площа поперечного перерізу річки буде:
Площа = ширина × глибина = 8 м × 3 м = 24 м²
Тепер, коли ми маємо площу поперечного перерізу річки, можемо знайти витрату води:
Витрата води = площа × швидкість = 24 м² × 0,5 м/с = 12 м³/с
Отже, витрата води річки на даній ділянці становить 12 кубічних метрів на секунду.
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: timurdzumaniezov
Предмет: Математика,
автор: eralyzharkynbek
Предмет: История,
автор: violettakonkina1
Предмет: Химия,
автор: vtaltynov58
Предмет: Экономика,
автор: kurganov20040112