Предмет: Физика, автор: ap3255509

Яку роботу виконає електричний струм у лампочці кишенькового ліхтаря за 40 секунд, якщо напруга 3 В, а сила струму 0,3 А? СРОЧНО!!!!!!!!​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
0

Ответ: 36Дж

Объяснение:

Дано:

t=40c

U=3В

I=0,3А

--------------

А-?

А=UIt, где:

U-напряжение на лампочке;

I-сила тока в лампочке;

t-время горения лампочки.

А=3*0,3*40=36Дж

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: bbatken053