Предмет: Физика, автор: thelintauwu

Вантаж переміщують
по горизонтальній поверхні на відстань 12 м прикладаючи
силу 45 Н. Яка робота при цьому виконується?


sc0urgethehedgehog: Дио на аве, имба

Ответы

Автор ответа: sc0urgethehedgehog
0

Щоб обчислити роботу, необхідно помножити прикладену силу на відстань, на яку ця сила прикладається. У даному випадку, прикладається сила 45 Н на відстань 12 м.

Робота (W) визначається за формулою:

W = F * d * cos(θ)

де F - сила, d - відстань, а θ - кут між напрямом сили та напрямом руху.

У цьому випадку, оскільки сила прикладається горизонтально (паралельно землею) і відстань також відбувається горизонтально, кут між ними дорівнює 0 градусів. Тому cos(0) = 1.

Тому формула спрощується до:

W = F * d

Підставляючи відповідні значення:

W = 45 Н * 12 м = 540 Дж (джоулів)

Отже, робота, виконана при прикладанні сили 45 Н на відстань 12 м, становить 540 Дж.

Автор ответа: 1Manka1
0
Дано:
s=12м
F=45H
Знайти:
А-?
А=F*s=45H*12м=540Дж

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: aysumuraqulova
Предмет: Алгебра, автор: glembotskayelena
Предмет: Математика, автор: Аноним