Предмет: Физика,
автор: mesilel374
Запишіть дано і розвязок
Яку роботу виконує поле при переміщенні заряду 1
Кл з точки з потенціалом 200 В у точку з потенціалом -200 В?
Ответы
Автор ответа:
0
Привіт, зараз все зробимо)
Ответ:
-400 Дж
Объяснение:
Дано:
Заряд q = 1 Кл
V1 = 200 В
V2 = -200 В
Розв'язок:
Робота, виконана полем при переміщенні заряду між двома точками, можна обчислити за формулою:
W = q * ΔV,
ΔV = V2 - V1 = (-200) - 200 = -400 В.
Підставляємо значення до формули:
W = q * ΔV = 1 Кл * (-400 В) = -400 Кл*В.
Відповідь: -400 Кл*В, або -400 Дж
P.S Буду дуже вдячний, якщо відзначиш мою відповідь, як найкращу!!!
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: kristinaoval407
Предмет: Алгебра,
автор: bo8632481
Предмет: Другие предметы,
автор: Infexious
Предмет: Английский язык,
автор: Yhilka7854
Предмет: Алгебра,
автор: nikitkaaleshin97