Предмет: Физика,
автор: mesilel374
Запишіть дано та розвязок
Конденсатор заряджений до напруги 100 В
розряджається через резистор. При цьому на резисторі виділяється енергія 5мДж. Визначте
заряд конденсатора.
Ответы
Автор ответа:
0
Привіт, зараз все зробимо)
Ответ:
1 мКл
Объяснение:
Дано:
U = 100 В
W = 5 мДж = 5 * 10^(-3) Дж
Розв'язок:
Енергія, виділена на резисторі, може бути обчислена за формулою:
W = (1/2) * C * U^2,
Знаючи напругу (U) і виділену енергію (W), можемо використати цю формулу для знаходження ємності (C):
5 * 10^(-3) = (1/2) * C * (100)^2
5 * 10^(-3) = (1/2) * C * 10000
5 * 10^(-3) = 5000 * C
10^(-3) = C
Відповідь: 1 мКл.
P.S Буду дуже вдячний, якщо відзначиш мою відповідь, як найкращу!!!
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: dzhodzhuaieva
Предмет: Українська мова,
автор: vanyasydorenko2014
Предмет: Математика,
автор: olyag5316
Предмет: Українська мова,
автор: polchenkomaria
Предмет: Химия,
автор: naodinraz66656