Предмет: Окружающий мир, автор: lupovapo

Опиши порядок свої дії у таких ситуаціях:

Ситуація 1. Після грози Наталка вийшла надвір і побачила, що поруч з обірваним електричним дротом лежить хлопець. Як дівчина може надати йому допомогу, але так, щоб самій уникнути ураження електричним струмом?

Ситуація 2. Сашко допомагав мамі пекти торт і випадково розбив пляшечку з оцтовою есенцією. Кілька крапель попало йому на ногу. Яку першу допомогу треба надати хлопцеві?

Ситуація 3. Ти став свідком ДТП, в якому є постраждалі. Що ти принесеш для надання першої допомоги: 1) якщо хтось скаржиться на біль у серці; 2) якщо у потерпілого зупинилося дихання; 3) щоб зупинити кровотечу; 4) тому, в кого багато подряпин? а) пристрій для штучного дихання; б) таблетки нітрогліцерину; в) засоби дезінфекції; г) перев’язочний матеріал.

Ответы

Автор ответа: gon4asofa
2

Ответ:

Объяснение:

1.

Якщо хлопець лежить дуже близько до оголеного дрота ,найкраще викликати швидку і покликати дорослих .

2.

Змити;

Це означає, що місце, на яке попала хімічна речовина, слід промивати

15 — 30 хвилин проточною водою.

* Зтрусити;

* Знешкодити

Означає нейтралізувати дію деяких хімічних речовин:

оцтова есенція - мильною водою чи слабким розчином харчової соди (1 чайна ложка на склянку води).

3.

1)б

2)а

3)г

4)в

Похожие вопросы
Предмет: Українська література, автор: ernstpalamarchuk
Т. Шевченко «Мені однаково, чи буду…” 1. Поетові байдуже, де він: а) буде жити; б) зможе оселитися; в) перебуватиме в ув’язненні; г) писатиме власні твори. 2. Розмірковуючи над власною долею, Т. Шевченку «однаковісінько», чи його: а) шануватимуть в суспільстві; б) хто згадає або забуде; в) вважатимуть за революціонера; г) твори будуть мати популярність. 3. Поет виріс у неволі: а) на Аралі; б) в Петербурзі; в) між чужими; г) про що він говорить з неабиякою гордістю. 4. Помираючи, Т. Шевченко прагне все: а) із собою забрати; б) залишити у спадок рідному народові; в) своє майно знищити; г) ним написане вивезти за кордон. 5. Україну поет називає: а) приниженою; б) щасливою; в) знесиленою; г) славною; 6. Т. Шевченко хотів, щоб батько з сином: а) молились за Вкраїну; б) захищали рідний край від ворогів; в) оберігали традиції українців; г) допомагали знедоленим. 7. Поетові не байдуже, як Україну «присплять люди»: а) ледачі; б) незграбні; в) злі; г) хитрі та улесливі. 8. Рядок, яким закінчується поезія: а) «Мені однаково, чи буду»; б) «Однаковісінько мені»; в) «Та не однаково мені»; г) «Ох, не однаково мені». 9. Про кого поет у творі зазначає: «його замучили колись»? а) Самого себе; б) одного з видатних історичних осіб; в) борця за щасливе життя; г) в’язня Сибіру. 10. За жанровою спрямованістю «Мені однаково, чи буду» Т. Шевченка — лірика: а) філософська; б) пейзажна; в) інтимна; г) громадянська. 11. . Люди, які Україну «присплять», у творі названі: а) лихими; б) лукавими; в) жорстокими; г) щирими. 12. Осмилюючи зміст поезії «Мені однаково, чи буду», з повним правом її можна вважати: а) дипломатичною угодою з майбутнім; б) ораторською промовою; в) полілогом; г) зверненням-попередженням.
Предмет: История, автор: lyso76