Предмет: Физика,
автор: timagaenko24
Помогите!
У парнику з електричним обігрівом сила струму в грунті кожної рами 2 А за напруги 200 В. Яка потужність струму?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Потужність струму (P) може бути обчислена за допомогою закону Джоуля-Ленца, який говорить, що потужність, що виділяється в електричному колі, рівна добутку напруги (U) на силу струму (I):
P = U * I
Підставляючи дані:
U = 200 В
I = 2 А
P = 200 * 2 = 400 Вт
Отже, потужність струму в парнику з електричним обігрівом становить 400 Вт.
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: dasasesterenko
Предмет: Химия,
автор: Higashikato
Предмет: Химия,
автор: Bogdanfriz07
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Английский язык,
автор: anfisasologub