Предмет: Физика,
автор: snitkoivan1107
ДАЮ 100 БАЛОВ
Якою є напруженість електричного поля в точці, розташованій на відстані 3 мм від двозарядного йона? Елементарний заряд 1,6∙10^-19 Кл.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано:
Q = 1,6 * 10⁻¹⁹Кл = 2е
R = 3 мм = 3 * 10⁻³ м
Найти: E - ?
E = k * Q/R² де k = 9 * 10⁹ Нм²/Кл² коефіцієнт пропорціональности
Е = 9 * 10⁹ * 2 * 1,6 * 10⁻¹⁹/ (3 * 10⁻³)² = 3,2 * 10⁻⁴ Н/Кл
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: shevshenko6666
Предмет: Другие предметы,
автор: kysiksasha04
Предмет: Другие предметы,
автор: dsobkovic527
Предмет: Биология,
автор: Аноним
Предмет: Биология,
автор: jylagoschy