Предмет: Физика,
автор: conechco2008
85БАЛОВ Опори резисторів на схемі дорівнюють R1= 1 Ом, R2 = 2 Ом, R3 = 3 Ом. Сила струму в колі - 3 А. Визначте роботу, яку виконує струм на всій ділянці кола за 10 хв
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Визначимо загальний опір кола: R = R1 + R2 + R3 = 1 Ом + 2 Ом + 3 Ом = 6 Ом.
2. Визначимо напругу на колі: U = I * R = 3 А * 6 Ом = 18 В.
3. Визначимо роботу струму на всій ділянці кола за 1 секунду: P = U * I = 18 В * 3 А = 54 Вт.
4. Визначимо роботу струму на всій ділянці кола за 10 хвилин (600 секунд): W = P * t = 54 Вт * 600 с = 32 400 Дж.
Отже, робота, яку виконує струм на всій ділянці кола за 10 хвилин, дорівнює 32 400 Дж.
conechco2008:
варіанти відповідей:40,270,330,20
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: alinaakimova506
Предмет: Информатика,
автор: lejla4538
Предмет: Кыргыз тили,
автор: molobekovaman0333
Предмет: Английский язык,
автор: CarevaK
Предмет: Математика,
автор: sultanbekovasofi