Допоможіть будь ласка дам 10 балів
Ответы
Ответ:
Объяснение:
1. 2 фото з кінця Гулак-Артемовський Семен Степанович
2.Існують такі види театру:
Драматичний
Ляльковий театр
Музичний
Ляльковий театр - це театральне видовище, в якому діють ляльки (можуть варіюватися за розмірами і формами, наприклад, бути об'ємними або пласкими), що рухаються за допомогою акторів. Здебільшого актори, які керують ляльками, сховані або замасковані від глядача, однак останнім часом набув поширення театр ляльок «вживу» коли глядачі здатні побачити, як відбувається процес керування ляльками.
Основою театральної вистави драматичного театру є драма, що визначає художні можливості й ідейний напрямок театру. При цьому літературний твір театр переводить в область сценічної дії й специфічної театральної образності характери, конфлікти драми втілюються в живих особах, вчинках.
Основою музичного театру є:
Оперний театр особливий вид музичного театру. Музика і драматургія, живопис і пластика зливаються в ньому в єдине ціле. Якщо в драматичному театрі зміст того, що відбувається на сцені, передається за допомогою слів, то в оперному основним виражальним засобом є спів. Сценічне дійство в опері розкривається за законами музики.
3. .1Оркестр.2. Ансабль. 3 Мюзикл
4. Мініатюра-minium «сурик») — ціла низка термінів у різних сферах, як гуманітарних (мистецтво взагалі і зокрема живопис, література, театр тощо), так і точних та інженерних (комп'ютерна графіка, книговидання тощо), що означає невеликий обсяг (розмір, формат тощо) предмету; ширше — взагалі будь-що невеликого розміру.
Ансамбль (ensemble) – слово французького походження, що означає (разом, одночасно, врівноважено, одноманітно), виражає поняття про спільну, колективну працю. Термін «ансамбль» вживається у різних видах мистецтва, проте завжди означає сукупність і узгодженість складових частин як єдиного цілого.
Варіація — різновид чого-небудь, невелика зміна або відхилення другорядних елементів чого-небудь при збереженні основи. Існують також специфічніші значення цього терміну:
Мистецтво
Ритмічна варіація — незначне відхилення від основної метричної схеми без порушення ритму, як-от пропущення наголосу в ямбічному вірші чи поява додаткового наголосу на початку анапеста
Видозміна основної музичної теми, мелодії або її супроводу. || мн. Музичний твір, в якому основна тема піддається різноманітним змінам (мелодичним, ритмічним, ладовим, гармонічним)
Варіаційна форма — музична форма, що містить кілька частин (варіацій), що являють собою змінену першу частину (тему)
Сольний класичний танець у балеті.