Предмет: Физика,
автор: senuchmukola06122009
Тіло рухаєтся із швидкістю 36 км год який шлях подолає це тіло за 45с
Помогите срочно!!!!
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Швидкість тіла можна виразити як відношення пройденого шляху до часу:
швидкість = шлях / час
Ми знаємо, що швидкість тіла дорівнює 36 км/год і час руху - 45 секунд.
Проте, щоб провести розрахунки, необхідно перевести одиниці виміру на однакові.
1 год = 3600 секунд (60 секунд * 60 хвилин)
Отже, ми можемо перетворити швидкість з км/год на м/с, діливши на 3.6:
36 км/год = (36 * 1000 м) / (3600 с) ≈ 10 м/с
Тепер, ми можемо використати отриману швидкість та час, щоб обчислити пройдений шлях:
шлях = швидкість * час
шлях = 10 м/с * 45 с = 450 м
Таким чином, тіло подолає шлях у 450 метрів протягом 45 секунд при швидкості 36 км/год.
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: antgoloverda
Предмет: Английский язык,
автор: student1106a529
Предмет: Алгебра,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Химия,
автор: edvardvistov