Предмет: Физика, автор: egor645369

СРОЧНО!!! За який час при електролізі підкисленої води виділяється 30г кисню, якщо сила струму дорівнює 2А?​

Ответы

Автор ответа: lvv9136
1

Ответ:

50,3 год

Объяснение:

m=30 г=30000 мг;

I=2 А;

k=0,0829 мг/Кл;

t    ?       t=m/(к*І)=30000/(0,0829*2)=180941 с=50,3 год


egor645369: опоздал ты к сожалению:(
Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: kolobok5691363636