Предмет: Физика,
автор: katasavkiv32
a) 15 см; б) 1,5 м; в) 15 м; Г) 9. (2 бали) За який час двигун потужністю 100 Вт виконає роботу 2 кДж? а) 0,05 с; б) 20 с; в) 50 с; г) 200 с. влюзі швидкістю 18 км/год, розвиває
Ответы
Автор ответа:
0
Щоб визначити час, за який двигун виконає роботу, використаємо формулу:
Робота = Потужність × Час
Умова задачі говорить, що робота дорівнює 2 кДж (2 * 1000 Дж), а потужність двигуна дорівнює 100 Вт. Заміняємо ці значення в формулі:
2 * 1000 = 100 * Час
2000 = 100 * Час
Час = 2000 / 100 = 20 секунд
Отже, правильна відповідь б) 20 секунд.
Автор ответа:
0
Дано:
N=100Вт
А=2кДж=2000Дж
Знайти:
t-?
A=Nt→t=A/N=2000/100=20с
N=100Вт
А=2кДж=2000Дж
Знайти:
t-?
A=Nt→t=A/N=2000/100=20с
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: baxtibaxshimov
Предмет: Французский язык,
автор: arinkakrawc123409876
Предмет: Геометрия,
автор: danatalgatbekova
Предмет: Алгебра,
автор: adimanzelel
Предмет: Английский язык,
автор: rozhkovaelizavet0306