Предмет: Химия,
автор: egorgrinzhevskyi
Розрахуйте об'єм кисню який використають на спалювання 22,4 л метанаміну ( метиламіну)
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
22,4 л х л
4CH3NH2 + 9O2 → 2N2 + 4CO2 + 10H2O
n = 4 моль n = 9 моль
Vm = 22,4 л/моль
V = 89,6 л V = 201,6 л
V(О2) = 22,4 * 201,6 : 89,6 = 50,4 л
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: asylai140509
Предмет: Физика,
автор: saparbekkovmiko
Предмет: Оʻzbek tili,
автор: muhammadumarh777
Предмет: Информатика,
автор: galag2888p32asb
Предмет: Химия,
автор: zdmitrykzcom90