Предмет: Физика,
автор: krohmalnaarina39
Скільки часу тривав електроліз, якщо при силі струму 500 А на катоді виділилося 1,8 кг алюмінію? Допоможііііть будь ласка!!!!
Ответы
Автор ответа:
1
Дано:
І=500А
m=1,8кг
k=0,09*10-⁶кг/Кл
Знайти:
t-?
m=klt→t=m/(kl)=1,8/(0,09*10-⁶*500)=40000c
І=500А
m=1,8кг
k=0,09*10-⁶кг/Кл
Знайти:
t-?
m=klt→t=m/(kl)=1,8/(0,09*10-⁶*500)=40000c
Похожие вопросы