Предмет: Физика,
автор: Kurtbedins
яке з тіл має більший імпульс: автобус масою 6 т , що рухається зі швидкістю 36 км/год, чи снаряд масою 7 кг, що летить зі швидкістю 400 м/с?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
імпульс автобусa > імпульсa снарядy
Объяснение:
m₁=6 т=6000 кг;
V₁=36 км/год=10 м/с;
m₂=7 кг;
V₂=400 м/с;
m₁V₁/m₂V₂ ? 6000*10/(7*400)=21; m₁V₁>m₂V₂;
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: nurzhanov3017
Предмет: Математика,
автор: osoaya0909
Предмет: Информатика,
автор: aanasuun3
Предмет: Химия,
автор: Ngorbokon2020