Предмет: Физика,
автор: krazyman457
знайти роботу електричного струму улампочці ліхтарика за 1 хв при напрузі та силі струму 1.5 в та 0.5 амп
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
W = P * t
де W - робота, P - потужність, t - час.
P = U * I
де U - напруга, I - сила струму.
P = 1.5 В * 0.5 А = 0.75 Вт
W = 0.75 Вт * 60 с = 45 Дж
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: darymelik
Предмет: Другие предметы,
автор: mazvit1993
Предмет: Українська мова,
автор: cookie1minder
Предмет: Геометрия,
автор: YouMyGalaxy
Предмет: Алгебра,
автор: dyominnilya