Предмет: Физика,
автор: holodnyjramen
Куля у стволі автомата Калашникова рухається з прискоренням 646 км/с² з якою швидкістю вилітає куля , якщо довжина ствола 41,5 см ?
Нужно срочно прошу
Ответы
Автор ответа:
1
Дано:
L - довжина ствола = 41,5 см = 0.415 м
a - прискорення = 646 км/с² = 646000м/с²
Знайти:
v-?
v = at
Можемо виразити час (t): t = v/a
Підставимо це значення часу (t) у друге рівняння: L = at^2/2
Отримуємо: L = a(v/a)^2/2 = v^2/(2a)
Тепер можемо знайти швидкість вильоту v = √(2aL)
Підставимо ці значення у формулу:
v = √(2 * 646000м/с² * 0.415 м) = 732,2м/с²
L - довжина ствола = 41,5 см = 0.415 м
a - прискорення = 646 км/с² = 646000м/с²
Знайти:
v-?
v = at
Можемо виразити час (t): t = v/a
Підставимо це значення часу (t) у друге рівняння: L = at^2/2
Отримуємо: L = a(v/a)^2/2 = v^2/(2a)
Тепер можемо знайти швидкість вильоту v = √(2aL)
Підставимо ці значення у формулу:
v = √(2 * 646000м/с² * 0.415 м) = 732,2м/с²
holodnyjramen:
Дякую велике дякую
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: mb6039282
Предмет: Математика,
автор: nodiradzhuraeva25
Предмет: Українська мова,
автор: din04k
Предмет: Геометрия,
автор: Dribbmeg555
Предмет: Математика,
автор: andreykoryak1