Предмет: Физика,
автор: ssonixxa
Будь ласка Допоможіть терміново
Скільки часу тривав електроліз, якщо при силі струму 500 А на катоді виділилося 1,8 кг алюмінію?
Відповіді на фото
ДАЮ 40 БАЛІВ
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
0
Дано:
І=500А
m=1,8кг
k=0,09*10-⁶кг/Кл
Знайти:
t-?
m=klt→t=m/(kl)=1,8/(0,09*10-⁶*500)=40000c
І=500А
m=1,8кг
k=0,09*10-⁶кг/Кл
Знайти:
t-?
m=klt→t=m/(kl)=1,8/(0,09*10-⁶*500)=40000c
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: dubrovaviola
Предмет: Геометрия,
автор: sagynbekovmaksat58
Предмет: Химия,
автор: svorakaroslav24
Предмет: Алгебра,
автор: iratimoshkina45848