Предмет: Физика,
автор: mcernak238
Даю сто балів будь ласка допоможіть Визначте кінетичну енергію автомобіля масою 800 кг, що рухається зі швидкістю 72 км/год.
Ответы
Автор ответа:
6
Дано:
m=800кг
v=72км/год=20м/с
Знайти:
Ек-?
Ек=mv²/2=800*20²/2=160000Дж
m=800кг
v=72км/год=20м/с
Знайти:
Ек-?
Ек=mv²/2=800*20²/2=160000Дж
mcernak238:
Там зе в профілі є питання дуже дякую
Автор ответа:
1
Дано:
m = 800 кг
v = 72 км/год = 20 м/с
Найти:
Ek = ?
Решение:
Ответ: Ek = 160 000 Дж
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: tangatarovalisher100
Предмет: Английский язык,
автор: kazakovsanjarbek3
Предмет: Русский язык,
автор: aselarystanova95
Предмет: Математика,
автор: Natasha228Anonim
Предмет: Математика,
автор: IvAn4o