Предмет: Физика, автор: mcernak238

По поверхні столу рівномірно тягнуть брусок, прикладаючи силу 16Н. З якою швидкістю рухався брусок, якщо за 15 секунд руху було виконано роботу 48 Дж?

Ответы

Автор ответа: 1Manka1
2
Дано:
F=16H
t=15c
A=48Дж
Знайти:
v-?
A=F*s
s=v*t
v=A/(F*t)=48/(16*15)=0,2м/с


mcernak238: Ще буду виставляти чекай добре?
1Manka1: Могу написать. Ето зависит от класа
1Manka1: Вижу что вам уже ответили
Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: Yasminlungu33