Предмет: Другие предметы, автор: Аноним

Ціну товару спочатку знизили на 20 %, потім ще на 15 % і, нарешті, ще на 10 %. На скільки відсотків знизили початкову ціну товару?​

Ответы

Автор ответа: jixiolp
1

Ответ:

Для визначення загального відсотку знижки необхідно обчислити сумарний відсоток знижки за кожним кроком:

1. Перша знижка: 20% знижки залишає 80% від початкової ціни.

2. Друга знижка: 15% знижки залишає 85% від попередньої ціни (80% × 85% = 68% від початкової ціни).

3. Третя знижка: 10% знижки залишає 90% від попередньої ціни (68% × 90% = 61.2% від початкової ціни).

Таким чином, початкова ціна товару була знижена на 100% - 61.2% = 38.8%. Значить, початкова ціна товару була знижена на 38.8%.

Похожие вопросы
Предмет: История, автор: KirillDiachenko