Предмет: Химия, автор: rajsemili7

Виведіть формулу речовини, якщо відомо, що її формульна
маса 179, а масові частки Мангану, Нітрогену та Оксигену
відповідно складають 30,73%, 15,64% та 53,63%.

Ответы

Автор ответа: dyexfnf
1

Ответ:

Объяснение:

Дано:

Mr(MnхNуOz) = 179

w(Mn) = 30,73% = 0,3073

w(N) = 15,64% = 0,1564

w(O) = 53,673% = 0,5363

Найти: MnхNуOz - ?

Знайдемо кількість речовини:

n(Mn) = w(Mn) * M(MnхNуOz)/ М(Mn) = 0,3073 * 179/55 = 1 моль

n(N) = w(N) * M(MnхNуOz)/ М(N) = 0,1564 * 179/14 = 2 моль

n(O) = w(O) * M(MnхNуOz)/ М(O) = 0,5363 * 179/16 = 6 моль

n(Mn) : n(N) : n(O) = 1 : 2 : 6

формулу речовини: Mn(NO3)2 - нітрат мангану

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: xdo789
Предмет: Алгебра, автор: стра