Предмет: Физика,
автор: nenekoglai96
Людина піднімає за 16 с з колодязя глибиною 8 м відро води масою 10 кг
Яку потужність при цьому він розвиває
СОРОЧНО ЧЕРЕЗ ДАНООО ДАЮ 50 балів
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: 50Вт
Объяснение:
Дано:
t=16c
h=8м
m=10кг
g=10Н/кг
----------------
P-?
Р=А/t, где:
А-работа;
t-время выполнения этой работы
А=mgh, где:
m-масса ведра;
g-ускорение свободного падения;
h-глубина колодца
Тогда:
P=mgh/t=10*10*8/16=50Вт
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: yussupovaskar13
Предмет: Биология,
автор: sutkina1607
Предмет: Русский язык,
автор: ilhamilyas
Предмет: Английский язык,
автор: botoevmyrat