Предмет: Физика,
автор: zlatien
Хлопчик масою 48 кг біжить моСТОМ
зі швидкістю 2,2 м/с. Знайдіть
кінетичну енергію хлопчика.
Ответы
Автор ответа:
1
Дано:
m=48кг
v=2,2м/с
Знайти:
Ек-?
Ек=mv²/2=48*2,2²/2=116,16Дж
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: mariarybka12
Предмет: Русский язык,
автор: elvischigiinge
Предмет: Химия,
автор: foxsired08
Предмет: Литература,
автор: aavdeeva091
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: xxxrrr