Предмет: Физика,
автор: alexandrgavrilov2009
4. Автомобіль рухається зі швидкістю 108 км/год. При цьому він набуває кінетичної енергії 900 кДж. Знайти масу автомобіля. Срочно помогите. 50б
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ: 2т
Объяснение:
Дано:
V=108км/ч=30м/с
Ек=900кДж=900000Дж
-------------------
m-?
Ек=mV²/2
Отсюда:
m=2Ек/V²=2*900000/30²=2000кг=2т
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: prostyano4kaaa
Предмет: Українська мова,
автор: zrinxq2011
Предмет: Физика,
автор: kosholapserhii20
Предмет: Химия,
автор: homyaklegend6
Предмет: Английский язык,
автор: 1like1a1boss1