Предмет: Химия, автор: solomialisa11

Обчисліть масу солі й води, необхідні для приготування розчину натрій хлориду масою 300 г з масовою часткою солі — 30%

Ответы

Автор ответа: Anynsiata
0

Ответ:

Дано:

m(coлі)=300g · 0,30=90g

m(H2O)=300g-90g=210g

Відповідь: m(H2O)=210g

m(coli)=90g

Объяснение:

Автор ответа: dobriakua
0

Дано:

m р-ну(NaCl) = 300 г

ω(NaCl) = 30%

Знайти:

m(NaCl) - ?

m(H2O) - ?

Розв'язання:

1) m(NaCl) = ω * m р-ну / 100% = 30% * 300 / 100% = 90 г;

2) m(H2O) = m р-ну(NaCl) - m(NaCl) = 300 - 90 = 210 г.

Відповідь: Маса NaCl становить 90 г; H2O - 210 г.

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: nastyshasavenk