Предмет: Физика,
автор: elenatrofimenko189
13 Поїзд почав гальмувати за швидкості руху 54 км/год, не доїхавши 200 м до семафора. Маса поїзда 2000т, під час гальмування діє сила тертя 2 МН. На якій відстані від семафора перебував поїзд через 10 с після початку гальмування? Через 30 с? Прикріпити відповідь написану на листку! срочно!
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:m=2*10^6 кг F=2*10^6 H S=200 м t1=10 c vo=15 м/с ΔS1=? ===a=F/m=2*10^6/(2*10^6)=1 м/с² (ускорение при торможении)Путь пройденный при торможенииS1=vo*t1 - a*t1²/2=15*10 - 1*100/2=100 мОстаток до светофораΔS1=S-S1=200-100=100 мВремя до остановкиt=vo/a=15/1=15 c
Объяснение:=================================
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: adilbekovaaksungul20
Предмет: Математика,
автор: lizasimkina3
Предмет: География,
автор: soniisun
Предмет: Алгебра,
автор: q6168
Предмет: Физика,
автор: antonarnaytov90