№1
Обчисліть, яка сума буде на Вашому депозиті в банку через 6 років, якщо ви
поклали 1000 грн. під 12 % річних із щоквартальним нарахуванням відсотків (простий відсоток).
№2
Визначте, яку суму отримає колишній власник земельної ділянки площею 50 га, що приносила
щорічний дохід в розмірі 20 тис. грн./га, після того, як вона була продана і
виручена сума була внесена на депозит у банку, якщо банківський відсоток
дорівнює 9 % річних, а термін вкладу у банк – 2 роки.
№3
Визначте, за якою ціною фірмі потрібно продавати свою продукцію, щоб
отримати 35 тис. грн. чистого прибутку, якщо фірма за місяць виготовляє
500 одиниць продукції по собівартості виробництва 100 грн. за одиницю.
Розмір податкових відрахувань дорівнює 30 % від валового прибутку.
Ответы
Ответ:
1)Ось тобі відповідь на перше дальше сама

Ответ:
№1:
Річна ставка відсотків складає 12%, що означає, що щоквартальна ставка складає 3% (12% / 4). За 6 років є 24 щоквартали, тому загальна кількість відсотків, нарахованих на депозит, становить 24 * 3% = 72%. Таким чином, сума на депозиті через 6 років буде 1000 грн. + 720 грн. = 1720 грн.
Відповідь: 1720 грн.
№2:
Річний дохід від земельної ділянки становить 20 тис. грн./га, тому загальний щорічний дохід від 50 га дорівнює 20 тис. грн./га * 50 га = 1 млн. грн. За два роки на депозиті з цієї суми буде нараховано 9% * 2 = 18% відсотків. Таким чином, сума на депозиті через 2 роки становитиме 1 млн. грн. + 18% * 1 млн. грн. = 1 млн. 180 тис. грн.
Відповідь: 1 млн. 180 тис. грн.
№3:
Собівартість виробництва однієї одиниці продукції становить 100 грн., тому валовий дохід від продажу 500 одиниць продукції складає 500 * 100 грн. = 50 тис. грн. Податкові відрахування становлять 30% від валового прибутку, тому чистий прибуток становитиме 70% від валового прибутку, тобто 35 тис. грн. Звідси можна знайти валовий прибуток: 50 тис. грн. - 30% * 50 тис. грн. = 35 тис. грн. Таким чином, фірма повинна продавати свою продукцію за ціною, яка дорівнює валовій собівартості плюс необхідний чистий прибуток: 100 грн. + (35 тис. грн. / 500 одиниць) = 100 грн. + 70 грн. = 170 грн.
Відповідь: 170 грн.