Предмет: Физика,
автор: nenekoglai96
Чому дорівнює кінетична енергія каменю масою 3 кг, якщо він був
кинутий зі швидкістю 10 м / с?
ЧЕРЕЗ ДАНО!!!!!
ДАЮ 30балов
Ответы
Автор ответа:
0
Дано:
m=3кг
v=10м/с
Знайти:
Ек-?
Ек=mv²/2=3*10²/2=150Дж
Похожие вопросы
Предмет: География,
автор: Polka205
Предмет: Українська мова,
автор: opygachevska123
Предмет: География,
автор: TagjkBacha
Предмет: Математика,
автор: natavolkova90