Предмет: Физика,
автор: jsmsjjdhfhfid
Автомобіль масою 2.4т має імпульс, як і
вантажівка масою 10т. Швидкість вантажівки 72м/
год. Визначте швидкість легкового автомобіля
Ответы
Автор ответа:
0
Дано:
m1=2,4т=2400кг
m2=10т=10000кг
v2=72км/год=20м/с
p1=p2
Знайти:
v1-?
p=mv
p2=10000*20=2*10⁵
v1=p/m1=83,33м/с
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: chris01hemswort
Предмет: Геометрия,
автор: durnoesozdanie
Предмет: Математика,
автор: margosidorchuk2012
Предмет: Математика,
автор: sashamaksimova03