Предмет: Физика, автор: diaa22

Помогите! Умоляю! Физика!

Електрична лампочка включена в мережу. Сила струму, який протікає через лампочку, дорівнює 2,61 А. Чому дорівнює опір лампочки, якщо робота електричного струму в ній складає 179,26 Дж? За час роботи лампочки через поперечний переріз спіралі переноситься заряд 6,7 Кл.

Ответы

Автор ответа: strokov528
1

Объяснение:

Можна використати формулу для обчислення роботи електричного струму:

W = I^2 * R * t,

де W - робота електричного струму, I - сила струму, R - опір, t - час.

Ми можемо використати цю формулу для обчислення опору лампочки:

R = W / (I^2 * t).

За умовою, I = 2,61 A, W = 179,26 Дж, t - не дано. Також за умовою, заряд, який переноситься через лампочку, дорівнює 6,7 Кл. Можемо виразити час через заряд і силу струму:

t = Q / I,

де Q - заряд, I - сила струму.

Тоді t = 6,7 Кл / 2,61 A = 2,567 с.

Замінюючи в формулі, отримуємо:

R = 179,26 Дж / (2,61 А)^2 / 2,567 с = 11,89 Ом.

Отже, опір лампочки дорівнює 11,89 Ом.


diaa22: Спасибо!
strokov528: делал через gpt но я всегда перечитываю и вроде правильно все было , хорошего дня(вечера) успехов в школе )
diaa22: Спасибо, и вам хорошего дня)
Похожие вопросы
Предмет: Биология, автор: dasharsi13