Предмет: Экономика, автор: ValentynaBegemot325

ТЕРМІНОВО ЕКОНОМІКА 9 КЛАС
Обчисліть загальний дохід (дивіденд за 4 роки та курсову вартість 4-ьох акцій) від чотирирічного володіння акцією, якщо її придбано за 400 грн, дивіденди щороку становили 10%, і продано наприкінці 4-го року при ставці банківського процента 12%.

Ответы

Автор ответа: Аноним
3

Ответ:

Постарався детально пояснити

Объяснение:

Обчислення загальних дивідендів за 4 роки:

Загальна сума дивідендів за 4 роки розраховується як сума дивідендів кожного року.

Загальні дивіденди = (Початкова інвестиція) * (Дивідендна ставка) * (Кількість років)

Загальні дивіденди = 400 грн * 0.10 * 4 = 160 грн

Обчислення курсової вартості акцій наприкінці 4-го року:

Курсова вартість акцій наприкінці 4-го року розраховується з урахуванням банківського процента.

Курсова вартість = (Початкова інвестиція) * (1 + Банківський процент)^ (Кількість років)

Курсова вартість = 400 грн * (1 + 0.12)^4 = 400 грн * 1.5735 = 629.40 грн

Обчислення загального доходу:

Загальний дохід = Загальні дивіденди + Курсова вартість акцій наприкінці 4-го року

Загальний дохід = 160 грн + 629.40 грн = 789.40 грн

Відповідь: загальний дохід від чотирирічного володіння акцією буде 789.40 грн.


ValentynaBegemot325: ДЯКУЮЮЮ
mey28: мені вчитель сказав що необхідно використовувати форму ринкової вартості акцій. Це теж саме що й тут?
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия, автор: gejmetroroal
Предмет: Физика, автор: ann2689