Предмет: Химия,
автор: Sivlasaa
ТЕРМІНОВО який об'єм повітря необхідний для спалювання 60л бутЕну. Якщо об'єм частка кисню 21% розпишіть будь ласка
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:1714.286л О2
Пояснення:C4H8 + 6O2= 4CO2 + 4H2O
22.4л--134.4лО2
60л----Х
Х=60*134.4/2= 360л О2
V(воздуха)=V(O2)/w%=360/0.21=1714.286л О2
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: asaikal10reppper
Предмет: Математика,
автор: zlatashevchenko90
Предмет: Физика,
автор: kosta7871
Предмет: Английский язык,
автор: danilalehanru
Предмет: Английский язык,
автор: ovsyannikovaann