Предмет: Физика, автор: ivankrivencenko

Якої маси тіло підняте на висоту 18м над землею ,якщо його потенціальна енергія дорівнює 2500,Дж

Ответы

Автор ответа: 1Manka1
0
Дано:
h=18м
Еп=2500Дж
Знайти:
m-?
Eп=mgh→m=Еп/(gh)=2500/(10*18)=13,9кг

Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: abilovmirshoxid
Предмет: Математика, автор: blackzenya