Предмет: Физика, автор: nikitakologrivenko

Помогите пожалуйста ;-;

Приложения:

Ответы

Автор ответа: Yura292929
0

Объяснение:

Дано:

h = 18 m

Ep = 2500 Дж

Найти:

m - ?

Розв'язок

Ep = mgh

m = Ep / gh

m = 2500 / 18 × 10

m= 13,88 якщо округлити буде 13,9

Вільне падіння я рахую 10


nikitakologrivenko: m = 40 г = 0,04 кг
І = 25 А
кг/Кл
t - ?

c
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: gulijonzoqova0839