Предмет: Литература, автор: sofkawqi

ДАЮ 70 БАЛІВ

Література ХХ-ХХІ ст. У пошуках себе і високого польоту». Твір

напишіть будь ласка невеличкий твір на цю тему​

Ответы

Автор ответа: evapru12
2
Сподіваюсь я правильно зрозуміла запитання.

Література XX-XXI століть: У пошуках себе і високого польоту

Література XX-XXI століть стала свідком багатьох змін у світі, які відобразилися і в творчості письменників цього періоду. Це були часи великих соціальних, політичних та технологічних зрушень, які вплинули на менталітет людей та їх сприйняття світу.

У цьому контексті, твори літератури XX-XXI століть шукали нові шляхи вираження самобутності та пошуку себе. Письменники ставили перед собою завдання зрозуміти і передати глибинні почуття, емоції та думки, що виникали в умовах нового світу.

Один з головних напрямків цього періоду був постмодернізм, який відкинув традиційні форми і стандарти, шукав нові форми вираження. Письменники експериментували з жанрами, стилями та сюжетними лініями, щоб привнести свіжість і непередбачуваність у свої твори. Це дозволило їм відтворити розмаїття світоглядів та поглядів на життя.

У цьому контексті, письменники також активно досліджували тему пошуку себе. Вони віддавали перевагу персонажам, які переживали внутрішні конфлікти, прагнули знайти своє місце у світі та зрозуміти свою істинну природу. Часто це виявлялося як пошук глибинного сенсу життя або власної ідентичності.

Окрім цього, високий польот думки та уяви ставав важливим аспектом літератури XX-XXI століть.
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: morganstark111
РЕБЯТА, ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА! НУЖНО ПРОСТО ВСТАВИТЬ БОЛЬШУЮ ИЛИ МАЛЕНЬКУЮ БУКВУ.
Крищукові виднілося неба небагато, якась мізерія, що вміщувалася у вікні, та він знав його, міг із заплющеними очима показати (Ч, ч)умацький (Ш, ш)лях, (В, в)еликого й (М, м)алого (В, в)оза, (П, п)олярну (3, з)ірку й (В, в)ечірню (М. Олійник). 2. (М, м)арія на всі боки озирається. (У, у)війшла до церкви, купила за копійку свічечку й сама понесла перед вівтар до (М, м)атері (Б, б)ожої (У. Самчук). 3. Тисячоліття слов’янство на (Д, д)ніпрі благословляло подвиги потомків, і святі (К, к)иївські зруйнованої (П, п)ечерської (Л, л)аври дивилися зі своїх золочених уламків на зелену воду великої слов’янської ріки (О. Довженко). 4. З (Ч, ч)орного (М, м)оря, з (І, і)ндійського (О, о)кеану, через (М, м)алу (А, а)зію прилетів перший тепловій (М. Хвильовий). 5. 1902 року з ініціативи студентів (Ч, ч)ернівецького університету видана збірка поезій (Л, л)есі (У, у)країнки. (В, в)ідгуки (Журнал). 6. На другий день після початку експедиції (Ш, ш)евченко виконав перший малюнок (П, п)ожежа в степу (Журнал). 7. Першим (Р, р)ектором (К, к)иївського (У, у)ніверситету (С, с)вятого (В, в)олодимира, заснованого в 1934 році, став видатний (У у)країнський історик (М, м)ихайло (М, м)аксимович, автор праць з історії (У, у)країни (О. Кучерук).