Предмет: Физика, автор: varycha99

ДАЮ 50 БАЛІВ!!!!Якою була середня швидкість літака , якщо він спочатку пролетів 1440 км за 2 год , а потім ще 660 км за 1 год ? ВИРІШІТЬ ЗАДАЧУ З ДАНО!!!


Simbik2000: можу тільки без дано написати(
varycha99: добре

Ответы

Автор ответа: Simbik2000
1

Ответ:

s1=1440 км. t1= 2 год. s2= 660 км. t2= 1 год. vср-?vср=(s1+s2)/(t1+t2)= (1440+660)/(2+1)= 700 км/год

Объяснение:

Надіюсь правильно

Похожие вопросы
Предмет: Биология, автор: Аноним
Предмет: Русский язык, автор: Neneneee