Предмет: Литература, автор: mashka363636

Розрахуйте, на яку висоту підняв кран бетонний блок масою 1,2 т, якщо виконана ним робота дорівнює 42 кДж. Записати з дано і формулою

Ответы

Автор ответа: slominkot
1

Ответ:h=4(m)

Объяснение:m=1.2t=1200kg

A=48kДж=48000Дж


slominkot: Дальше почему-то не пишет
slominkot: (полную формулу(
Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: mrtvink999