Предмет: Физика,
автор: kirilkanivec74
Знайти кінетичну енергію каменю масою 3 кг, якщо він був кинутий з швидкістю 8 м/с.
Ответы
Автор ответа:
0
Дано:
m=3кг
v=8м/с
Знайти:
Ек-?
Ек=mv²/2=3*8²/2=96Дж
m=3кг
v=8м/с
Знайти:
Ек-?
Ек=mv²/2=3*8²/2=96Дж
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним
Предмет: Биология,
автор: myuiiii
Предмет: Биология,
автор: myuiiii
Предмет: Русский язык,
автор: dianaasirbaeva555
Предмет: Физкультура и спорт,
автор: TFDRHU