Предмет: Физика, автор: artiomponomfrenko

ПОМОГИТЕ СРОЧНО !!!!! ОЧЕНЬ ПРОШУ
5. На якій висоті над поверхнею землі тіло масою 200 кг має потенціальну енергію 50 кДж?

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
0

Ответ: 25м

Объяснение:

Дано:

m=200кг

g=10Н/кг

Еп=50кН=50000Н

-------------------

h-?

Еп=mgh

Отсюда:

h=Еп/(mg)=50000/(200*10)=25м

Похожие вопросы