Предмет: Физика,
автор: dudarivan692
Потяг, рухаючись рівномірно, проходить шлях 24 км за 20 хв. Локомотив розвиває при цьому потужність 4 МВт. Яку силу тяги розвиває локомотив?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
V=S/t=12000/10*60=20 м/с
N=F*V
F=N/V=2,96*10^6/20=148*10^3 Н
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: yesseniya19831501
Предмет: История,
автор: lizatimosenko659
Предмет: Информатика,
автор: cekavinskijartem
Предмет: Английский язык,
автор: lakarutam
Предмет: Информатика,
автор: zopah