Предмет: Физика,
автор: vopirot
Підводний човен розвиває швидкість під водою 54км/год його потужність 540 кВт.Визнач силу опори води.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
36 кН
Объяснение:
1) 54:36000=0.015=15м/с
540000:15=36000=36кН
(36000 — это секунд в 1 час.)
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: gusutuba
Предмет: География,
автор: Hfhiyj
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Английский язык,
автор: bettertv
Предмет: Геометрия,
автор: salmanikus