Предмет: Физика,
автор: lorafot2
Обчисліть ККД нерухомого блока, за допомогою якого вантаж масою 15 кг рівномірно підняли на висоту 2 м, якщо до вірьовки була прикладена сила 320 Н.
Ответы
Автор ответа:
1
Объяснение:
Вычислите КПД неподвижного блока, с помощью которого груз массой 15 кг равномерно подняли на высоту 2 м, если к веревке была приложена сила 320 Н.
Дано:
m=15кг
h=2м
F=320H
η - ?
Решение:
h1=h2, так как блок неподвижный
η=Ап/Аз=mgh/Fs
η=15кг*10Нкг*2м/320Н*2м
η≈0,47≈47%
Ответ: 47%
lorafot2:
спасибо огромное!!!!
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: madinaturlan
Предмет: Геометрия,
автор: 3gokittygo3
Предмет: Геометрия,
автор: 0810sofia2010
Предмет: Алгебра,
автор: abrorovadiera