Предмет: Физика, автор: rogot5473

ТЕРМІНОВО!!!!! даю 40 балів

Швидкість тіла масою 2 кг, кинутого вертикально вниз з висоти 30 м, змінюється за законом: υу = 20 + 10t. За нульовий рівень потенціальної енергії вважайте рівень, пов'язаний з землею. Встановіть значення потенціальної та кінетичної енергії через 1 с після початку руху.

Приложения:

Ответы

Автор ответа: 555ai555
1

Ответ:

Объяснение:

скорость через одну секунду

V = 20+10*1 = 30 м/с

кинетическая энергия

Ек = m*V^2 / 2 = 2*30^2 / 2 = 900 Дж

S = Vo*t + 5*t^2 = 20*1 + 5*1^2 = 25 м

h = H-S = 30 - 25 = 5 м

потенциальная через 1 сек.

Еп = m*g*h = 2*10*5 = 100 Дж


rogot5473: а можеш допомогти ще з одною задачою дам ще 40 балів
555ai555: там же не физика
rogot5473: я додам зараз
rogot5473: додав
Похожие вопросы