Предмет: Химия, автор: j6fftyvrv5

До 200 г розчину з масовою часткою солі 40% добавили 800 г води.Яка масова частка солі у першому та другому розчині?

Ответы

Автор ответа: mordorr99
0

Після додавання 800 г води, загальна маса розчину стала дорівнювати 200 г + 800 г = 1000 г.

Масова частка солі у новому розчині може бути розрахована наступним чином:

Масова частка солі = маса солі/загальна маса розчину

Масова частка солі = 80 г/1000 г

Масова частка солі ≈ 0,08 або 8%

Отже, масова частка солі у першому розчині становить 40%, а у другому розчині - 8%.

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: razakikartrte